Ulthera HiFu Ultherapy System

Yıllar geçtikçe vücudumuzda en çabuk değişen böle hiç kuşkusuz yüzümüz ve dekolte kısmımızdır. Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemlerinden biri olan CosmoHiFu aynı zamanda Ultrasonla Yüz Gençleştirme olarak da bilinen bir işlemdir. 30-45 dakikalık tek seansta sonuç alınan yüz germe işlemi, bebeklerin anne karnındaki gelişimini izlemek amacıyla kullanılan ultrason sisteminin taşıyıcı dokularına odaklanarak cildi yukarı doğru germe işlemidir. Cildin en alt katmanlarındaki cildin taşıyıcı dokularda odaklanmış ses dalgalarını kullanarak ciltte kolajen üretimini sağlar. Kolajen üretiminin uyarılması ile ciltte sıkılaşma gerginlik sağlayan ameliyatsız gerçekleşen yüz germe işlemidir. Ultrason dalgaları ile daha fazla kolajen üretimi ile güçlenmiş bağ dokusu sayesinde daha sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz.
* Toplam 5 Başlık Donanımlı. Cildin farklı derinliklerinde kesin aksiyonlar. Enerji epidermisi atlayacak ve hasar vermeyecektir.
* Dermal kolajen liflerine termal efekt uygulayacak ve yağ dokusu ile SMASı harekete geçirecektir. Sonuçları Thermage’dan çok daha iyidir.
* Cilt aynı anda hem gerilecek, hem de sıkılaşacaktır. Bu etkisi 12 ila 24 ay arası devam etmektedir.
* Uygulama sonrası bekleme süresi yoktur ve anında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Uygulama Bölgeleri
Tek Seansta Yüz Germe
Kolajen Yapılandırması
Cilt Sıkılaştırma
Göz Kapağı Sarkması
Kaş Kaldırma
Boyun Dekolte Gıdı Sarkması
Yanaklardaki Sarkmalar
Akne Skarları ve Porlar

Teknik Özellikler

Başlık Ölçüleri
1. Başlık ES1,5 mm
2. Başlık DS1,5 mm
3. Başlık 3 mm
4. Başlık 4,5 mm
5. Başlık 13 mm

  ADRES

  Çarşı Mahallesi Duygu Sokak 7/A
  Yakacık – Kartal/İSTANBUL

  Telefon

  +90 216 309 92 09
  +90 532 220 61 27

  E-Mail

  info@kuzeygrup.net