Northern Star CrylipolysisPRO

4 Başlıklı

-10 Derece Soğutma

Silikon Başlık Yanakları
Sayesinde Morarma Yapmaz

 

Soğuk lipoliz uygulaması cerrahi olmayan non-invazif bir uygulamadır. Diğer dokulara zarar gelmez. Yağlı dokunun soğuğa karşı dayanım gücü diğer dokulara göre (kas, sinir, vb.) daha düşüktür. Bu prensipten yola çıkılarak geliştirilen Cryo Lipoliz uygulaması ile dondurulan yağlar hücre ölümüne (apoptosis) uğrarken diğer dokular soğuktan etkilenmez.
Aynı anda iki bölgede uygulama imkanı vardır. Cryo lipoliz cihazında 2 adet küçük ve 2 adet büyük vakum özellikli soğutucu (cryo) başlık bulunur. Bu başlıklardan herhangi ikisi vücuda bağlanıp uygulama yapılabilir. Aynı anda 2 başlığın bağlanması seans süresini yarıya indirir.
FREEZEFATS CRYO TECHNOLOGY kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme tedavilerinde kullanılan son teknolojidir. Bu devrim yaratan teknoloji, yeni kanamasız ve ağrısız prosedüre dayalı tedavi bölgesini soğutarak bölgesel yağlanmaları azaltır. FREEZEFATS CRYO TECHNOLOGY tüm yaş, cinsiyet, cilt tipi ve dokulara uygulanabilir.
İstenmeyen bölgesel yağlar, bayan erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır.
Bu konuda en son teknoloji ise, “Soğuk Lipoliz Yöntemi”. Bu yöntem, bugüne kadar ki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır. Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları, belirli dereceye kadar, etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak, zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesi esasına dayanan Ağrı acı olmayan bir vücut biçimlendirme yöntemidir.

1. Aşama: Soğuk Lipoliz ve yağ hücreleri hedef alınır ve dondurulur.
2. Aşama: Soğuk Lipoliz sırasında kan damarları ve sinirler gibi diğer dokular zarar görmez.
3. Aşama: Soğuk Lipoliz sonrası yağ hücreleri apoptosis adı verilen hücre ölümüne uğrarlar. Ölen yağ hücreleri 2-4 hafta arasında vücuttan atılmaya başlanır.
4. Aşama: Uygulama yapılan bölgede yağ dokusu kalınlığı ciddi oranda azalır. Yağ tabakasındaki azalma vücut şekillendirme sağlar.

YOK

Teknik Özellikler

YOK

  ADRES

  Çarşı Mahallesi Duygu Sokak 7/A
  Yakacık – Kartal/İSTANBUL

  Telefon

  +90 216 309 92 09
  +90 532 220 61 27

  E-Mail

  info@kuzeygrup.net