Hakkımızda

Hakkımızda

Kuzey Grup Medikal, 2016 yılında Dijital Kozmetik firmasının sahipleri Turgut Yazıcıoğlu ve Dursun Cemal Özcan tarafından kurumsallaşmak adına kurulmuştur. Türkiye’de halen cilt bakım cihazları, iğneli epilasyon cihazları ve akıllı zayıflama cihazları üretimi yapmaktayız.

2016 yılında başladığımız yolculuğumuzda, her yıl üretim kapasitemizi artırarak ürünlerimizi Avrupa, Asya ve Kuzey Kafkasya’ya ihraç etmeye başladık. Ayrıca tüm dünyada kabul gören ve satış rekorları kıran onlarca markanın Türkiye, Avrupa ve Kuzey Kafkasya distribütörlüğünü yapmaktayız.

Deneyimli satış kadromuz ve teknik destek ekibimiz ile satış öncesi ve satış sonrası düzenlediğimiz workshop ve klinik eğitimlerimizle cihazlarımızdan ve uygulamalarımızdan maksimum fayda sağlayabilmeniz için eğitim çalışmaları vermekteyiz.

Sektöre yönelik yurt içi ve yurt dışında düzenlenen fuar, workshop ve seminerlere katılım sağlayarak size bir adım uzaklıkta, hemen yanı başınızda  bulunmaya devam ediyoruz.

Günden güne gelişmekte olan medikal estetik sektöründe müşterilerimize hep daha yenisini ve daha iyisini sunmak istiyoruz. Bu nedenle de oluşturduğumuz Ar-Ge ekibimizle tüm dünya üzerinde araştırmalar yapıyor, sektörün ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

“Kaliteli ürün, uygun fiyat” mottomuzla kalitemizden asla ödün vermeden sizlere daha iyisini daha ucuza sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz.

  ADRES

  Çarşı Mahallesi Duygu Sokak 7/A
  Yakacık – Kartal/İSTANBUL

  Telefon

  +90 216 309 92 09
  +90 532 220 61 27

  E-Mail

  info@kuzeygrup.net