Frozen Skin

Frozen Skin Nedir?

Frozen Skin, düşük ısıda ve yüksek basınç altında yüksek konsantrasyonlu atomize aktifleri, güçlü bir CO2 akışı ile birlikte cilt altına mezoterapisiz olarak gönderen etkili bir anti-aging uygulamasıdır.

Frozen Skin tedavisi, işlem sonrası ani bir lifting etkisi yaratarak cildi pürüzsüzleştirir, yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırır ve derin kırışıklıkları azaltır. Cildin daha genç ve güzel görünmesini sağlar.

Frozen Skin Uygulaması

Soğuk CO2 ve atomize aktiflerin kombinasyonunun cilt üzerindeki etkisi: Cryoforesys ve baroforesys: Dermise uygulanan soğuk ve yüksek basınç kombinasyonu, Frozen Skin aktiflerinin yoğun bir şekilde nüfuz etmesine ve etkilerinin ciddi şekilde artmasına neden olur.

Cryo-karboksiterapi: Çok düşük derecelerde ve çok yüksek bir basınçta CO2 gönderimi mikro kan dolaşımını aktive eder , kolajen ve elastin oluşumuna neden olur ve dokuların oksijenlenmesini arttırır.

Termal Şok: Derinde bulunan dokuların uyarılması. Bu dokular normalde 37ºC sıcaklığındadır. Frozen Skin aşırı ve ani soğuk akımı , derin ve anlık dermis reaksiyonuna neden olur.

  ADRES

  Çarşı Mahallesi Duygu Sokak 7/A
  Yakacık – Kartal/İSTANBUL

  Telefon

  +90 216 309 92 09
  +90 532 220 61 27

  E-Mail

  info@kuzeygrup.net